UWAGA! Aby uniknąć nieporozumień w kwestii dostawy, montażu oraz aktualnej dostępności towaru, zadzwoń i dopytaj o szczegóły.

Dzwoń przez cały tydzień od 10 do 21!

NOWA PIŁKA GIMNASTYCZNA KETTLER BASIC 75CM / WYSYŁKA 0ZŁ

79,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni.
Ilość

  • Szczególowe regulacje dotyczące ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa innych danych wprowadzonych do Sklepu przez Użytkownika określa Polityka prywatności. Szczególowe regulacje dotyczące ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa innych danych wprowadzonych do Sklepu przez Użytkownika określa Polityka prywatności.
  • Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl
  • Wystawiamy faktury bez VAT Wystawiamy faktury bez VAT

Szczegóły produktu

Okrągła, wypełniona powietrzem gumowa piłka to prawdziwy przełom w treningu, i to każdego rodzaju. Nie inaczej jest w przypadku piłki gimnastycznej marki Kettler.

Model jest wytrzymały - możesz na nim skakać w czasie intensywnego cardio, podpierać się na nim, by odciążyć stawy podczas treningu siłowego, możesz też zaangażować mięśnie głębokie, by trenować równowagę lub wesprzeć rehabilitację. Także po ćwiczeniach nie będzie leżeć nieużywana - usiądź na niej przy biurku i... pracuj! Siedzenie na piłce odciąża kręgosłup i wymusza prawidłową postawę, innymi słowy: samo zdrowie!

Kettler 7350-134 Basic

Średnica: 75 cm
Kolor: fioletowy
Wykonanie: guma
Maksymalne obciążenie: 120 kg

Towar nowy, fabrycznie zapakowany.