UWAGA! Aby uniknąć nieporozumień w kwestii dostawy, montażu oraz aktualnej dostępności towaru, zadzwoń i dopytaj o szczegóły.

Dzwoń przez cały tydzień od 10 do 21!

BIEŻNIA KETTLER TRACK S2 7886-200 WERSJA DEMO/ MONTAŻ,DOWÓZ CAŁA POLSKA 0ZŁ/ GWARANCJA 2 LATA

4 280,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Szczególowe regulacje dotyczące ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa innych danych wprowadzonych do Sklepu przez Użytkownika określa Polityka prywatności. Szczególowe regulacje dotyczące ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa innych danych wprowadzonych do Sklepu przez Użytkownika określa Polityka prywatności.
  • Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl
  • Wystawiamy faktury bez VAT Wystawiamy faktury bez VAT

Szczegóły produktu

Bieżnia Kettler Track S2 z nowym systemem amortyzacji Energy Deck firmy Kettler pochłania energię uderzenia, przyczyniając się w ten sposób do bardziej komfortowej i dynamicznej jakości biegu. Mięśnie nóg są w ten sposób wyjątkowo wzmocnione i wytrenowane. Materiał tłumiący jest trwały, prawie bezobsługowy i pochłania odgłosy treningu. Butelki z napojami i ręczniki mogą być przechowywane w dużych schowkach. Silnik 2.0 PS DC o mocy ciągłej i powierzchnia bieżna 130 x 44 cm gwarantują przyjemny trening.

UWAGA! Bieznia jest wyposażona w oprogramowanie w wersji DEMO. Oznacza to że ma bardzo bogato rozbudowane menu ( niedostępne w "normalnej" bieżni ) , ale nie ma możliwośći podłączenia aplikacji,pasa do pulsu oraz zapisywania użytkownika.Przy każdym włączeniu resetuje się.Dlatego jest w okazyjnej cenie.Najlepsze rozwiązanie dla kogoś komu zależy na bardzo mocnej bieżni a nie interesuje go zabawa telefonen itd.

O szczególy dopytaj.

Towar nowy,fabrycznie zapakowany.