UWAGA! Aby uniknąć nieporozumień w kwestii dostawy, montażu oraz aktualnej dostępności towaru, zadzwoń i dopytaj o szczegóły.

Dzwoń przez cały tydzień od 10 do 21!

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce sprzedającą produkty firmy Kettler, która oferuje dowóz na terenie całego kraju, wniesienie oraz montaż każdego urządzenia za 0zł!! Terminy ustalamy indywidualnie. Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję najniższej ceny w Polsce za nowy, fabrycznie zapakowany sprzęt objęty 12 lub 24 miesięczną gwarancją. Ponadto oferujemy obsługę gwarancyjną w systemie "door to door".

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu w godz. od 10-21 pod nr tel 728 428 254 bądź mailowo sklep@fit-hit.eu Zapraszamy do współpracy oraz zapoznania się z najlepszą ofertą na polskim rynku!

UWAGA!

Oferujemy dwie opcje dostawy.

  • za pośrednictwem naszej firmy, po ustaleniu dogodnego terminu

  • za pośrednictwem firmy zewnętrznej (dostawa kurierem)

Wniesienie oraz montaż urządzenia na terenie całego kraju jest możliwy, jeżeli wybiorą Państwo dostawę za pośrednictwem naszej firmy. W celu uniknięcia nieporozumień w kwestii terminów montażu prosimy o kontakt przed dokonaniem zakupu.

Jeżeli zdecydują się Państwo na realizacje dostawy firmą kurierską, przesyłki o wadze powyżej 30kg nie zostaną wniesione do Państwa domu bądź mieszkania. Urządzenie o wadze powyżej 30kg wysyłane jest na palecie ze względu na swoje gabaryty. Kurier dostarczy Państwa przesyłkę pod wskazany adres ,ale zostawi ją przed domem, w garażu, na podwórku – lecz nie wniesie jej do domu/mieszkania.

Uwaga! Wybrane modele rowerów, bieżni oraz orbitreków są na życzenie wysyłane na palecie w całości złożone, gotowe do użytkowania lub w 80% złożone (jeżeli są za duże na wysyłkę w całości).Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ sprzęt wyjeżdża od nas sprawdzony oraz wyregulowany (jeżeli jest to konieczne). Odbiorcy pozostaje wniesienie sprzętu do domu i można go od razu użytkować bez marnowania czasu na samodzielny montaż.

Zapraszamy do zakupów!

WAŻNE! Z powodu dużej ilości zamówień, nie mamy możliwości aby dzień bądź dwa dni po dokonaniu zakupu dostarczyć oraz zmontować zakupione urządzenie. Każdy termin ustalamy indywidualnie.