UWAGA!! Dnia 21 stycznia dostawy oraz montaże w Radomiu, Warszawie, Gostyninie oraz Łodzi.

Interesuje Cię urządzenie jakiego w tej chwili nie mamy na stanie? Zadzwoń i zapytaj o aktualną dostępność! Towar uzupełniamy co tydzień!

Dzwoń teraz, aby już jutro ćwiczyć na wymarzonym urządzeniu.

Dzwoń przez cały tydzień od 10 do 21!

Jesteśmy jedyną firma w Polsce sprzedającą sprzęt fitness firmy Kettler, która oferuje dowóz na terenie całego kraju, wniesienie oraz montaż każdego urządzenia za 0zł!! Terminy ustalamy indywidualnie. Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję najniższej ceny w Polsce za nowy, fabrycznie zapakowany sprzęt objęty 24 lub 36 miesięczną gwarancją. Ponadto oferujemy pełna obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjna w systemie "door to door".

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu w godz. od 9-23 pod nr tel 728 428 254 bądź mailowo sklep@fit-hit.eu Zapraszamy do współpracy oraz zapoznania się z najlepszą ofertą na polskim rynku!

100% zadowolonych klientów, a Ty możesz być jednym z nich :)

UWAGA!

Oferujemy dwie opcje dostawy.

  • za pośrednictwem naszej firmy, po ustaleniu dogodnego terminu

  • za pośrednictwem firmy zewnętrznej (dostawa kurierem)

Jeżeli decydują się Państwo na realizacje dostawy firmą kurierską, przesyłki o wadze powyżej 30 kg nie zostaną wniesione do Państwa domu bądź mieszkania. Przeważnie urządzenie powyżej 30 kg pakowane jest na palecie ze względu na swoje gabaryty. Kurier dostarczy Państwa przesyłkę pod wskazany adres ,ale zostawi ją przed domem, w garażu, na podwórku – lecz nie wzniesie jej do mieszkania/domu.

Oferujemy montaż urządzenia w cenie zakupu. W celu uniknięcia nieporozumień w kwestii montażu prosimy o kontakt przed dokonaniem zakupu.

Wniesienie oraz montaż urządzenia na terenie całego kraju jest możliwy jeżeli wybiorą Państwo dostawę za pośrednictwem naszej firmy. Terminy ustalamy indywidualnie.

WAŻNE! Z powodu dużej ilości zamówień, nie mamy możliwości aby dzień bądź dwa dni po dokonaniu zakupu dostarczyć oraz zmontować zakupione urządzenie. Każdy termin ustalamy indywidualnie.Z reguły ,realizacja dostawy z montażem nie przekracza 8 dni roboczych.

Transport oraz montaż są zawsze w cenie zakupu!

Uwaga! Wybrane modele rowerów, bieżni oraz orbitreków są na życzenie klienta wysyłane na palecie w całości złożone, gotowe do użytkowania lub w 80% złożone (jeżeli są za duże na wysyłkę w całości). Skontaktuj się z nami przed zakupem czy wybrane przez Ciebie urządzenie może być wysłane w taki sposób. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ sprzęt wyjeżdża od nas sprawdzony oraz wyregulowany (jeżeli jest to konieczne). Klientowi pozostaje wniesienie sprzętu do domu (jeżeli dostawa jest firmą kurierską) i może go od razu użytkować bez marnowania czasu na samodzielny montaż. Usługa montażu przez nas jest całkowicie darmowa.

Zapraszamy do zakupów!