UWAGA!! Dnia 21 stycznia dostawy oraz montaże w Radomiu, Warszawie, Gostyninie oraz Łodzi.

Interesuje Cię urządzenie jakiego w tej chwili nie mamy na stanie? Zadzwoń i zapytaj o aktualną dostępność! Towar uzupełniamy co tydzień!

Dzwoń teraz, aby już jutro ćwiczyć na wymarzonym urządzeniu.

Dzwoń przez cały tydzień od 10 do 21!

GOKART KETTLER DAYTONA 0T01025-0000

790,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni.
Ilość

  • Szczególowe regulacje dotyczące ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa innych danych wprowadzonych do Sklepu przez Użytkownika określa Polityka prywatności. Szczególowe regulacje dotyczące ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa innych danych wprowadzonych do Sklepu przez Użytkownika określa Polityka prywatności.
  • Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl
  • Wystawiamy faktury bez VAT Wystawiamy faktury bez VAT

Szczegóły produktu

Kettler Kettcar Daytona to biały gokart na pedały z czerwonymi elementami, które sprawiają, że wygląda on niczym prawdziwy samochód wyścigowy. Rama została wykonana z wysokiej jakości stali i pokryta poliestrową powłoką, dzięki czemu jest odporna na wszelkie zadrapania i uszkodzenia mechaniczne. Koła natomiast powstały z trwałego tworzywa sztucznego. Na uwagę zasługuje też kubełkowe siedzisko, które zostało doskonale dopasowane do sylwetki dziecka, a ponadto może być z łatwością regulowane bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

W tym gokarcie zmieści się maluch w wieku od 4 – 8 lat! Dla zwiększenia bezpieczeństwa zamontowano też ręczny hamulec, który blokuje równocześnie oba tylnie koła. Oczywiście nie można zapomnieć o ergonomicznej kierownicy, która kształtem przypomina tę samochodową. Dziecko będzie mogło poczuć się jak prawdziwy kierowca!

Towar nowy, fabrycznie zapakowany.

Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją.