UWAGA! Aby uniknąć nieporozumień w kwestii dostawy, montażu oraz aktualnej dostępności towaru, zadzwoń i dopytaj o szczegóły.

Dzwoń przez cały tydzień od 10 do 21!

  • Nowy

Stół obiadowy Kettler CUBIC 160 x 95 cm 0301821-0000, srebrny-antracyt / wysyłka 0zł

1 790,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni.

Towar nowy, fabrycznie zapakowany.

Ilość

  • Szczególowe regulacje dotyczące ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa innych danych wprowadzonych do Sklepu przez Użytkownika określa Polityka prywatności. Szczególowe regulacje dotyczące ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa innych danych wprowadzonych do Sklepu przez Użytkownika określa Polityka prywatności.
  • Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl
  • Wystawiamy faktury bez VAT Wystawiamy faktury bez VAT

Szczegóły produktu

Stół obiadowy CUBIC 160x95 cm wpisuje się idealnie w całą kategorię mebli wykonanych z aluminium i jest nieodzownym elementem każdego zestawu obiadowego. Stół charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem, najwyższą jakością wykonania, a wszystko w połączeniu z najlepszymi materiałami odpornymi na warunki atmosferyczne. Stół może byc przechowywany na zewnątrz przez cały rok.

Stelaż stołu CUBIC (aluminium) podkreśla nowoczesny design w połączeniu z antracytowym blatem nadaje niepowtarzalny charakter i surowy wygląd, który dodatkowo zyskuje na tle zieleni ogrodu lub tarasu.  

Blat KETTALUX PLUS odporny jest na warunki atmosferyczne w zakresie temperatur -20 ℃ do 80  ℃.

Bardzo łatwy montaż.

Długość: 160 cm
Szerokość: 95 cm
Wysokość: 72 cm
Waga: 34 kg

Gwarancja obowiązuje na 24 miesiącę od dnia zakupu.