UWAGA! Aby uniknąć nieporozumień w kwestii dostawy, montażu oraz aktualnej dostępności towaru, zadzwoń i dopytaj o szczegóły.

Dzwoń przez cały tydzień od 10 do 21!

KETTLER KAMIZELKA 10KG 7371-400 / WYSYŁKA 0ZŁ

260,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni.
Ilość

  • Szczególowe regulacje dotyczące ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa innych danych wprowadzonych do Sklepu przez Użytkownika określa Polityka prywatności. Szczególowe regulacje dotyczące ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa innych danych wprowadzonych do Sklepu przez Użytkownika określa Polityka prywatności.
  • Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl
  • Wystawiamy faktury bez VAT Wystawiamy faktury bez VAT

Szczegóły produktu

Kettler kamizelka z obciążeniem 10 kg jest elastycznym partnerem treningowym do ćwiczeń siłowych i do treningu wytrzymałościowego. Obciążniki można wyjmować, tak że kamizelkę z obciążeniem 10 kg Kettler można optymalnie dopasować do potrzeb swojego treningu. Dzięki swojej formie i wielkości, nylonowej kamizelki z obciążeniem można używac również zimą‐ pasuje ona pod każdą kurtkę. Wielkość kamizelki można regulować po boku.

Kamizelka z obciążeniem jako dopełnienie treningu bodyweight lub do walkingu i biegania
Kettler kamizelka z obciążeniem 10 kg ze zdejmowanymi obciążnikami (8 x 1,125 kg)
Regulacja wielkości po bokach.
Nylonowa kamizelka z obciążeniem o przyjemnej, dopasowanej formie.

Towar nowy, fabrycznie zapakowany.